ŠNYT

Řetězec pivních restaurací „Šnyt“ si klade za cíl nabízet svým hostům širokou nabídku piv v té nejšpičkovější kondici, jakou si jen pivní znalec dokáže představit. V nabídce nechybí piva prémiové značky Lobkowicz a další pivní klenoty z nabídky sedmi českých a moravských pivovarů ze společnosti Pivovary Lobkowicz.

Kvalitě piva se zde věnujeme s maximální péčí a pro její dosažení využíváme ty nejlepší technologie – zachlazený skladovací box, chlazené pivní sklenice ve vodní lázni a speciální výčepní kohouty pro čepování „hladinky“ nebo „šnytu“. To vše doplněné příjemným interiérem a skvělou kuchyní.

Pro oslavy a další akce pro vás připravíme soukromý salónek.

Chystáte večírek, oslavu narozenin, zásnuby, křtiny a nevíte, kde párty uspořádat? Vyzkoušejte prožít váš velký den u nás. Budete okouzleni prostředím a doufáme, že i obsluhou. Vaše spokojenost = naše radost.

Firemní akce a večírky

Hledáte zajímavé místo pro důležitou firemní akci nebo podnikový večírek? Pak by Vás mohlo zaujmout nevšední prostředí našeho dřevěného prostředí.

Rodinné akce a oslavy

Uspořádejte velkolepou rodinnou akci, oslavu nebo večírek, na který bude každý dlouho vzpomínat se zaslouženým obdivem.

Oslavy

Jsme schopni upravit interiér restaurace tak, aby vyhovoval i menším skupinám. Rádi s Vámi individuálně projednáme skladbu občerstvení, přípravu všeho potřebného, ale i zajištění zábavy či organizaci Vaší akce.

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou!

Kontaktní informace: +420 735 128 200, email: info@snyt-primka.cz